Ma näen midagi, mida sina ei näe

Elamine ilma vannitoapeeglita ei ole tänapäeval enam mõeldav: Raseerimine ja meikimine oleksid tõeline katsumus. Seetõttu kuulub moodsa pesemiskoha juurde ka sobiv peegel. Aga milline? Õiget otsust aitavad teha mõned põhitõed.

Daam firma Geberiti peegelkapi ees

Peegel ei võrdu peegel

Valikus on palju peeglivariante. Need võib jagada laias laastus seinapeegliteks ja peegelkappideks. See, milline variant käiku läheb, oleneb eelkõige vannitoa suurusest ja soovitud funktsioonidest. Külalistoas on seinapeegel tihtipeale parem variant, pere vannituppa sobib aga peegelkapp, sest see on hädavajalik panipaik.
Kuhu panna kogu kraam?

Peegelkapid pakuvad veel enamat. Paljud on üleni peegliga kaetud. Nii saab ennast peeglist vaadata ka lahtiste ustega – sealhulgas tagantpoolt. Peegelkapid on lisaks sisemiste vaheseintega, näiteks kolme vabalt ümber paigutatava riiuliga.

Geberit Option
Palun valige infopunkt pildil

Ja valgus sai

Peeglisse või peeglikappi sisseehitatud lambid tagavad valamupiirkonna optimaalse valgustuse ning asetavad kasutaja raseerimisel või meikimisel hea valguse kätte. Olenevalt valgusvajadusest võib valida eri kontseptsioonide vahel. Elegantselt mõjub kaudne valgustus, mille juures on LED-liistud või muud valguskehad paigutatud tihti matistatud klaasi taha. See loob meeldiva keskkonna ega pimesta.

Lisakasu

Nüüd tuleb otsustada vaid seda, millist lisakasu soovitakse. Olgu tegu integreeritud valgustite, sisseehitatud pistikupesadega fööni jaoks või elektrilise hambaharjaga, USB-õhendustega mobiiliseadmete laadimiseks või integreeritud raseerimis- või suurenduspeeglitega – siin on valikus arvukalt võimalusi.

Kvaliteet tasub end ära

Oluline on teada, et vannitoas võib peeglile ja selle sees olevasse elektroonikasse koguneda palju niiskust. Odaval kaubal siin kohta pole. Arvestada tuleb ka sellega, et pistikupesade elektriühendustel, USB-ühendustel ja muidugi valgustusel oleks kaitseaste IP44. Sellega olete kaitstud pritsmevee eest.